Automehaničar - Izvanredna prilika za iskusne automehaničare! Radite u Nizozemskoj na raznolikim projektima, posebno na AUDI i VOLKSWAGEN vozilima. Unaprijedite svoje vještine i izgradite međunarodnu karijeru. Atraktivna tjedna plaća od 625 € za 40 sati rada, fleksibilno radno okruženje u području Nieuwkoopa. Idealno za ambiciozne profesionalce s najmanje 5 godina iskustva. Mogućnost rada na složenim popravcima motora, dijagnostici i održavanju. Prijavite se odmah i započnite svoje novo profesionalno poglavlje u automobilskoj industriji!
Autoindustrija - Amsterdam regio - 24.06.2024

Evo ponude za posao na hrvatskom:

OGLAS ZA POSAO: Tražimo iskusne automehaničare

Datum: 20. lipnja 2024.

Pozicija: 4x Automehaničar (HITNO)

Opis posla:

Tražimo iskusne automehaničare za rad na osobnim vozilima, s naglaskom na AUDI i VOLKSWAGEN marke. Posao uključuje popravke motora, servis, održavanje i dijagnostiku.

Uvjeti:

- Minimalno 5 godina iskustva kao automehaničar

- Prednost je iskustvo s AUDI i VOLKSWAGEN vozilima

- Sposobnost obavljanja složenijih popravaka je dodatna prednost

- Spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Nudimo:

- Tjedna plaća: 625 € za 40 sati rada

- Rad u modernom servisu

- Mogućnost stručnog usavršavanja

Lokacija: Područje Nieuwkoop, Nizozemska

Početak rada: Što prije

Potrebno:

- Vlastite zaštitne cipele

- Prijevoz osiguran

Zainteresirani kandidati trebaju poslati svoj životopis i reference što je prije moguće na [e-mail adresa].

Napomena: Ova pozicija zahtijeva brz početak rada. Uspješni kandidati moraju biti spremni na raznolike projekte i prilagodljivi različitim radnim zadacima u automobilskoj industriji.