Montažer u proizvodnji - 380 EUR/netto tjedno. Smještaj osiguran. Za ostale detalje kliknite ovdje.
Tehnički poslovi / Obrada metala - Noord Brabandt - 27.05.2022

Kao montažer u proizvodnji, vi ste ključni čimbenik unutar tvrtke. Bez vaše strastvene predanosti, rokovi isporuke kupcima bili bi ugroženi. Ujutro, međutim, počnete sa slasnom šalicom kave, razgovarate o danu i onda s kolegama odlazite u veliku urednu dvoranu. Djelo je vrlo raznoliko; svaki dan radite na različitim projektima.

Opis posla:

· Priprema kalupa

· Strojna dorada proizvoda brušenjem, brušenjem, bušenjem, glodanjem i poliranjem

· Sastavljanje raznih dijelova

· Provođenje provjera kvalitete

Zahtjevi za posao:

· Dobre komunikacijske vještine

· Veliki osjećaj odgovornosti

· Iskustvo kao operater ili montažer u procesnoj tehnologiji

· Tehnički uvid

Nudimo:

· Zaposlenje pod nizozemskim uvjetima - nizozemski poslodavac

· Neto satnica od 10,- do 14,- eura, ovisno o obrazovanju/iskustvu/dobu

· Najbolji, manji smještaj / 1 osoba po sobi

· 38-satni radni tjedan s mogućnošću prekovremenog rada

· Mogućnosti ugovora i razvoja Stalni rad

Zahtjevi i kvalifikacije:

· Komunikativno poznavanje nizozemskog, engleskog i/ili njemačkog jezika

· Iskustvo u navedenoj struci

· Vozačka dozvola B kategorije (poželjno posjedovanje vlastitog automobila ali nije uvjet)

Ponuda je namijenjena ženama i muškarcima koji se kroz obrazovanje ili relevantno radno iskustvo prepoznaju u gore navedenom profilu.

Photo by Kumpan Electric on Unsplash